Sea Garden

hotelli Hurghadas!Onks kyseissä hotellissa käyneitä viime aikoina?Ois kiva vähä tietää siit.Oon netist jotai lukenu mut tosi vähän on siitä juttua!Sen tiedän ettei se loisto hotelli oo mut saako siel viikon kivasti vietettyy!
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olin juuri 8.-15.2 viikon kyseisessä hotellissa. Hotelli on ihan asuttava ja todella ystävällinen henkilökunta.
Siellä on siistiä, vaikka hotelli on vanha ja ajanpatina näkyy. Osa huoneista on jo remontoituja, joten hyvällä tuurilla saa jopa sellaisen.
Hotellissa ei ole omaa rantaa, mutta n.100m päässä on kaksi eri rantaa, joille voi mennä. Hotellista löytyy lämmitetty allas ja sen ympäristö pidetään siistinä. Siellä on myös hyvin taitava hierooja, jolla monta erilaista
vaihtoehtoa. Suosittelen vilpittömästi. Hinta/laatu kohdallaan.
Syömässä kannattaa käydä esim. Fish food, Pita Sphinx ja kahvila Costassa.
Op Visan yhteydet ei toimi läheskään joka päivä. Muilla korteilla rahaa saa paremmin.
Hyvää ja rentouttavaa lomaa :)

Äänestä

Viime talvena olimme. Ei mikään loisohotelli, mutta meille riitti ihan ok. Siisti ja hyvällä paikalla, pääsi ostoksille kävellen ja rantaan lyhyt matka. Eli kyllä minä luulen, että viikko menee siellä, jos et meinaa koko viikkoa hotellissa viettää.
Käykääpä snorklaamassa Sharm el Nagassa, tosi hieno paikka.

Äänestä
  • paljon tiedoista.Ihan hyvältä vakuttaa kertomuksienne perusteella se paikka.Kyllä loma varmaan onnistuu hyvin kun en aio hotellis viettää paljo aikaa.Yleensä olen tottunut kävelemään reissussa ollessa paljon.Eihän sitä kerkii paljo makoilemaan muuta kun altaalla tai rantsulla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äi kirjoitti:

hotelli Hurghadas!Onks kyseissä hotellissa käyneitä viime aikoina?Ois kiva vähä tietää siit.Oon netist jotai lukenu mut tosi vähän on siitä juttua!Sen tiedän ettei se loisto hotelli oo mut saako siel viikon kivasti vietettyy!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu