Mähän

nyt oon tekstannut monille muillekkin miehille elämäni aikana. Siitä nyt mitään johtopäätöksiä kannata vetää.
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä meni tämmöseks!!

Äänestä

tarkoittanee ja mitä ?
kyl kait siellä on ollut takana tarkoitus perät / maalit
viestimisilles . kunhan vaan köykäsex läpän heitto ?

Äänestä

en ihan noin raukka ollut!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hau hau kirjoitti:

nyt oon tekstannut monille muillekkin miehille elämäni aikana. Siitä nyt mitään johtopäätöksiä kannata vetää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu