S sulle

saatanan ikävä!
6460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sulla on noin kova ikävä, miestä vai naista?

Äänestä
  • Ketä ikävöit?

    Äänestä

no en ainakaan sinne kävele. liian pitkä matka tämmösellä ilmalla.

Äänestä

Saatanan ikävä!!! Vai saatanan kova ikävä? Mutta ikävää kuitenkin? Kuka olet? Ketä ikävöit? Etkö kertoisi tuota hänelle suoraan?

Äänestä
  • Kenelle S:lle?

    Äänestä

ikävä on mullakin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ota ja omista kirjoitti:

saatanan ikävä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu