Väärät monot - Kuitunen ei hiihdä yhdistelmäkisassa

Väärät monot - Kuitunen ei hiihdä yhdistelmäkisassa.

Veikkauksia mikä on syynä :-) ?

On kyllä halpa kisaturisti!!!
13423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Vähän haiskahtaa taas Virpin toiminta......toivottavasti oon väärässä...!!! Miten voi muka unohtaa oikeenlaiset monot kotii ku lähtee Olympialaisiin....!!!!!!

Äänestä
  • Monojen puute veruke, ei uskalla lähteä ladulle ja siihen ei ole kuin yksi syy.

    Äänestä

ihmetellä mitä helvettiä tuollaisia otetaan mukaan.Kuitusen on ehkä parempi laittaa sauvat naulaan.

Äänestä
  • HÄH HÄH HÄÄ, VIRPI ON SUOMEN AINOA MITALITOIVO !!!!

    Net on kaikki muut tytöt tiineenä ja H-Hessusta sekasin, etteivät osaa hiihtää

    HÄH HÄH HÄÄ,BU HA HAA

    Äänestä

Monojen puute on tietenkin vitsi. Kuitusen päätavoite on vain ja ainoastaan perinteinen 30 km. Luistelukisoja ei ole ollut tarkoituskaan hiihtää näissä kisoissa.

Äänestä
  • niin tätä yhdistelmä kisaa ei ole aikonutkaan hiihtää alunpitäenkään. sanonut ton vitsinä ettei ole
    monoja mukana josta meidän huippu pätevät "urheilutoimittajat" ovat tehneet lööpit, ja eräät urpot
    suut vaahdossa sitä toitottaa joka paikassa. kyllä on mennyt alaarvoiseksi tämä touhu jatkuva hiihtäjien mollaaminen alkaa jo kyrsiä...........

    Äänestä

Sanoo ettei seuraa mediaa mitä kirjoitellaan tai keskustelupalstoja, jos ei itse niin joku muu kuitenkin ja siitä johtuen päättänyt antaa vähän takaisin ja kun on ura lopuillaan muutenkin.
Mitali menestykseen tarvittaisiin sitä pientä piristettä, nyt kun niitä ei ole niin hiihtosuoritukset on tämänkaltaisia.
Syön melkein hatullisen paskaa jos esim. Venäjän mies sprintti kaksikko oli puhdas, kaikkeen ei ole testejä.

Äänestä
  • ihan olympiakylässä että Virpille oli tullut vahingossa Jarin kassi mukaan, monot oli kokoa 44 kun Virpin koko on 38.

    Äänestä

  • urheilutoimitus kirjoitti:

    ihan olympiakylässä että Virpille oli tullut vahingossa Jarin kassi mukaan, monot oli kokoa 44 kun Virpin koko on 38.

    http://www.hs.fi/urheilu/hiihto/artikkeli/Isometsä Saarisen mitali yhdistelmäkisasta olisi yllätys/1135253058935

    tosi yllätys, sen sijaan Ritun 7:s sija, paras suomalaisittain, ei ole yllätys.

    Tytöt lapsentekoon heti, turha siellä on hiihdättää tätä mahoa laumaa.

    Äänestä

  • ╙♀♪§☻ kirjoitti:

    http://www.hs.fi/urheilu/hiihto/artikkeli/Isometsä Saarisen mitali yhdistelmäkisasta olisi yllätys/1135253058935

    tosi yllätys, sen sijaan Ritun 7:s sija, paras suomalaisittain, ei ole yllätys.

    Tytöt lapsentekoon heti, turha siellä on hiihdättää tätä mahoa laumaa.

    johtunut, niitä ei otettu mukaan ensinkään, Vipe onkin tähdännyt vain sinne 30 pertsalle, siinä kun onkin suurin hyöty jos voitelu on onnistunut. Eiköhän Jari hoida sen homman, joten jos menestystä tulee, kuuluu osa siitä Jarillekin. Hän ehkä kannustaa ladun varessa kylttien kanssa.

    Äänestä

  • ╙♀♪§☻ kirjoitti:

    http://www.hs.fi/urheilu/hiihto/artikkeli/Isometsä Saarisen mitali yhdistelmäkisasta olisi yllätys/1135253058935

    tosi yllätys, sen sijaan Ritun 7:s sija, paras suomalaisittain, ei ole yllätys.

    Tytöt lapsentekoon heti, turha siellä on hiihdättää tätä mahoa laumaa.

    JOO, pikkuhiljaa tämä naishiihdon karpaasikuoro voisi alkaa "kantohommiin", siittäjäksi no, ehkä Roponen Ritulle siinä ja siinä,,, sanoisin kyllä, että Myllylän pitäis siittää koko hikilauta-bordelli.

    Äänestä

ei kelpaa mulle!
onhan näitä dobing skandaaleja muillakin syillä selitelty.
Virpi on nyt vetänyt yliannostuksen himohissiä,eikä olisi selvinnyt siitä ilman käryä!
Uskokaa jo viimeinkin Kari-Pekkaa.

Äänestä
  • Käryä uskotaan vasta sitten, kun on kertonut totuutensa Kaisasta, onko sitten väärä "positiivinen" sama kuin Smiikunilla, Kowaltsykillä (Limanowin tyttö) ja lukuisilla muilla!

    Kyllä on Varista vailla nämäkin doopingin olymppiakisat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JARI.S kirjoitti:

Väärät monot - Kuitunen ei hiihdä yhdistelmäkisassa.

Veikkauksia mikä on syynä :-) ?

On kyllä halpa kisaturisti!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu