Väärät monot - Kuitunen ei hiihdä yhdistelmäkisassa.
Veikkauksia mikä on syynä :-) ?
On kyllä halpa kisaturisti!!!
Veikkauksia mikä on syynä :-) ?
On kyllä halpa kisaturisti!!!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Vähän haiskahtaa taas Virpin toiminta......toivottavasti oon väärässä...!!! Miten voi muka unohtaa oikeenlaiset monot kotii ku lähtee Olympialaisiin....!!!!!!
Monojen puute veruke, ei uskalla lähteä ladulle ja siihen ei ole kuin yksi syy.
ihmetellä mitä helvettiä tuollaisia otetaan mukaan.Kuitusen on ehkä parempi laittaa sauvat naulaan.
HÄH HÄH HÄÄ, VIRPI ON SUOMEN AINOA MITALITOIVO !!!!
Net on kaikki muut tytöt tiineenä ja H-Hessusta sekasin, etteivät osaa hiihtää
HÄH HÄH HÄÄ,BU HA HAA
Monojen puute on tietenkin vitsi. Kuitusen päätavoite on vain ja ainoastaan perinteinen 30 km. Luistelukisoja ei ole ollut tarkoituskaan hiihtää näissä kisoissa.
niin tätä yhdistelmä kisaa ei ole aikonutkaan hiihtää alunpitäenkään. sanonut ton vitsinä ettei ole
monoja mukana josta meidän huippu pätevät "urheilutoimittajat" ovat tehneet lööpit, ja eräät urpot
suut vaahdossa sitä toitottaa joka paikassa. kyllä on mennyt alaarvoiseksi tämä touhu jatkuva hiihtäjien mollaaminen alkaa jo kyrsiä...........
Sanoo ettei seuraa mediaa mitä kirjoitellaan tai keskustelupalstoja, jos ei itse niin joku muu kuitenkin ja siitä johtuen päättänyt antaa vähän takaisin ja kun on ura lopuillaan muutenkin.
Mitali menestykseen tarvittaisiin sitä pientä piristettä, nyt kun niitä ei ole niin hiihtosuoritukset on tämänkaltaisia.
Syön melkein hatullisen paskaa jos esim. Venäjän mies sprintti kaksikko oli puhdas, kaikkeen ei ole testejä.
ihan olympiakylässä että Virpille oli tullut vahingossa Jarin kassi mukaan, monot oli kokoa 44 kun Virpin koko on 38.
http://www.hs.fi/urheilu/hiihto/artikkeli/Isometsä Saarisen mitali yhdistelmäkisasta olisi yllätys/1135253058935
tosi yllätys, sen sijaan Ritun 7:s sija, paras suomalaisittain, ei ole yllätys.
Tytöt lapsentekoon heti, turha siellä on hiihdättää tätä mahoa laumaa.
johtunut, niitä ei otettu mukaan ensinkään, Vipe onkin tähdännyt vain sinne 30 pertsalle, siinä kun onkin suurin hyöty jos voitelu on onnistunut. Eiköhän Jari hoida sen homman, joten jos menestystä tulee, kuuluu osa siitä Jarillekin. Hän ehkä kannustaa ladun varessa kylttien kanssa.
JOO, pikkuhiljaa tämä naishiihdon karpaasikuoro voisi alkaa "kantohommiin", siittäjäksi no, ehkä Roponen Ritulle siinä ja siinä,,, sanoisin kyllä, että Myllylän pitäis siittää koko hikilauta-bordelli.
ei kelpaa mulle!
onhan näitä dobing skandaaleja muillakin syillä selitelty.
Virpi on nyt vetänyt yliannostuksen himohissiä,eikä olisi selvinnyt siitä ilman käryä!
Uskokaa jo viimeinkin Kari-Pekkaa.
Käryä uskotaan vasta sitten, kun on kertonut totuutensa Kaisasta, onko sitten väärä "positiivinen" sama kuin Smiikunilla, Kowaltsykillä (Limanowin tyttö) ja lukuisilla muilla!
Kyllä on Varista vailla nämäkin doopingin olymppiakisat.