Koska

Koska me nähdään vai nähdäänkö me ollenkaan? Olisi reilua jos voisit sanoa, että jos ei nähdä. En haluaisi odottaa turhaan.
13363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

että viesti meni miehelle. En haluaisi odotella enää turhaan, jos me ei nähdäkään.

Äänestä
  • nähtiin viimeks ?

    Äänestä

tuo viesti.

Äänestä
  • kirjoittaa jotain tuon tyylistä.. En kylläkään ihan samalla tavalla.

    Äänestä

  • MINULTA. Mutta sen voin taata>Ettei kyllä törmätä..!!!!!

    Äänestä

  • Mitä järkeä on kirjoittaa, että TÄMÄ EI OLE MINULTA ????????? Kuka minä????? kukaan ei tiedä kuka ja kenelle joten aivan turha vaiva huudella tällaista!

    Äänestä

  • voi olla MINULTA kirjoitti:

    Mitä järkeä on kirjoittaa, että TÄMÄ EI OLE MINULTA ????????? Kuka minä????? kukaan ei tiedä kuka ja kenelle joten aivan turha vaiva huudella tällaista!

    tietävät----------->Että ne on just SULTA.

    Äänestä

  • 2+14 kirjoitti:

    tietävät----------->Että ne on just SULTA.

    Anteeksi mutta saatko sinä täältä varman vastauksen,vaikka olisi nimi ja osoite...

    Äänestä

sen kyselyn jätät nimettömään viestiin, ette tule koskaan näkemään.

Äänestä
  • ei ole koskaan mukavaa, oli missä asiassa vain, mutta tapailemisasioissa se on kaikista ikävintä
    tyyliä, reilu on reilu tässäkin asiassa ihan oikeestikin ajatellen, leikki leikkinä, mutta tärkeät
    asiat kohdalleen, ei liika leikkikään ole mukavaa pitkän päälle siihenkin kyllästyy ja ihan perusteellisesti
    tympääntyy

    Äänestä

  • huithait kirjoitti:

    ei ole koskaan mukavaa, oli missä asiassa vain, mutta tapailemisasioissa se on kaikista ikävintä
    tyyliä, reilu on reilu tässäkin asiassa ihan oikeestikin ajatellen, leikki leikkinä, mutta tärkeät
    asiat kohdalleen, ei liika leikkikään ole mukavaa pitkän päälle siihenkin kyllästyy ja ihan perusteellisesti
    tympääntyy

    ainakin totaalisesti kyllästyin vihdoin ja viimein...aikansa se kesti, kaikin puolin mahalasku.

    Äänestä

kutsua täällä vähän odotellaan ja kahvitusta. ei tarvi olla niin tip top, mutta muuten lepposa ilmapiiri
ois ihan yes.

Äänestä
  • lauantaina? Missä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nähdään? kirjoitti:

Koska me nähdään vai nähdäänkö me ollenkaan? Olisi reilua jos voisit sanoa, että jos ei nähdä. En haluaisi odottaa turhaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu