skoda octavian irtokangasmatot

Onko niin että skodan kuramatot eivät kuulu toimitukseen vaan ne on tilattava erikseen lisävarusteluettelosta.
4341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä minulle ainakin oli kumimatot laitettu paikoilleen kun sain autoni

Äänestä

mulla oli kanssa kangasmatot, mä sanoi, että kumimatot kiitos, eipä myyjä edes nikotellut =).

Äänestä

Kun tilasin oman Octavian viime marraskuussa, ja sain sen ajoon 3.2.2010 oli kumimatot(kuramatot) edessä ja takana vakiovarusteena.

Äänestä
  • Liikkeestä riippuen ei ole välttämättä minkäänlaisia irtomattoja vakiona.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ostoa harkitse kirjoitti:

Onko niin että skodan kuramatot eivät kuulu toimitukseen vaan ne on tilattava erikseen lisävarusteluettelosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu