Olen huolissani ystävästäni,hän kertoi aloittaneensa masennusläkkeiden syönnin joku fevar niminen ,en tarkalleen muista.Hän on lähdössä uusien kavereiden kanssa syömään sieniä,en tiedä mitä sanoa hänelle,Olen käsittänyt ettei sienet masennuslääkkeet sovi yhteen ja voivat jopa tappaa,hän on niin hurmiossa ettei kuuntele minua.sanokaa mitä tämä yhdistelmä voi aiheuttaa???onko minulla kohta entinen ystävä?Ja miten pitää hänet erossa uusista ystävistään?
masennuslääkkeet+sienet,APUA
apua
62788
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Otin selvää.lääke on nimeltään fevarin ja ssri.
Voisiko joku auttaa,olen huolissani!!ei ole montaa päivää aikaa..
Soita 4711 (myrkytyskeskus) ja kysy yhteisvaikutuksista. Veikkaisin, että ko. sienet ovat psilosybiineitä.
niin sitten voi johtaa serotiinisyndroomaan elikkäs elikkäs pää tulee niin pipiksi että voi henki lähtee
sienet on kivoi
mun tietääkseni tuo yhdistelmä ei tapa,mutta outoja viboja voi tulla.mut jos on miel.terv.ongelmia ei kannata hallusinogeen4ejä ottaa,voi käydä koville.mutta sienet parempi ku happo.ite flippasin ekasta ja viimeisestä tripistä pahasti.tapauksesta n.vuosi ja nyt masennus ja paniikkikohtaukset on helpottumassa.