Onko Teemulla tekarit kun niin komian tasainen rivistö ja ässä sihisee kuin mummovainaallani konsanaan?
Teemun kalusto
penkki_urheilija
7596
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Syntymäkaupunki selittää ässän sihinät.
heh, heh, kyllä ne s-suhinat niistä tekareista lähtee.
oon pistänyt saman merkille...
Sorry vaan Teemu. Takkiin tuli ja tulee seuraavassakin. Nuorta verta remmiin omilla leegoilla :)
Kenellä niistä olis omat leegot ?
Eipä sinänsä, sama tekarit vai ei mutta jotain pitäisi saada aikaan..
Aineita et hampaatkin lähteneet ja leukaperät kasvaneet ku hevosilla. ?? koska NHL ei oo doping testejä?? jere lehtinenkin näyttää 77 v papalta?? näin vaan on.
Teemu on legendaarinen kiekkoilija jolle ainakin kerran(pari vuotta sitten) uusittu ylärivistä muutama hammas jotka ovat täysin samannäköiset kuin Teemun omatkin olivat.
Uudempi haitta hammanrivitössä on leukaluun murtuminen joka ehti juuri ja juuri kasvosuojaimen kanssa pelattavaan kuntoon näihin kisoihin. Leukaluut on ilmeisesti ruuvattu kiinni koska lähti peleihin näin pian onnettomuuden jälkeen. Alahampaiden suojana on myös raudat ja toivon mukaan kaikki palautuu ennalleen nyt kun Teemu voi rauhassa antaa murtumaosan korjaantua.
Ja sulle, kustpää joka arvostelet Selänteen puhetapaa niin ole hyvä ja jätä jääkiekkomatsit katsomatta koska et edes tunne pelaajia. ottelut on osoitettu meille jotka sitä sekä pelaajia arvostamme, kiitos.