Kulutus 2.6 V6?

Minkälaisia kulutusarvoja, noin käytännön kautta, on saatu
100-93 2.6 myllylle maantie- ja kaupunkiajossa?
Oma tuntuisi hörppivän aika reilusti...
3902
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

siitä miten kaasua käytät..

Äänestä
  • Hei
    Vie yli kymmentä lyhyessä työmatka-ajossa.

    Äänestä

Automaattilaatikko: 9,5-10L sekalaisessa ajossa, josta 80% matka-ajoa. Ilmastointi koko ajan päällä. Kokemus yli 40 tkm. ABC moottori.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mkoo66 kirjoitti:

Minkälaisia kulutusarvoja, noin käytännön kautta, on saatu
100-93 2.6 myllylle maantie- ja kaupunkiajossa?
Oma tuntuisi hörppivän aika reilusti...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu