Tässä sinulle oma ketju jossa voit puhua paskasta!
Jännäkakka!
Jännäkakka!
11334
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Parkkipaikat käy talvella ahtaiksi. Ei kannata jättää lappuja.
No jännäkakka mikä on huolenaiheesi? Sinua itseä taitaa jännittää niin pirusti, että paskat on jo housuissa? Ainakin turhautunut olet kun pitää asiallisia ketjuja sotkea. Oletko ikinä käynyt psykologilla vai oletko jo kenties psykiatrisessa hoidossa? Tähän ketjuun voit nyt kertoa kaikki ongelmasi kerralla.
Parkkipaikoilla on lunta. Joku jätti siitä lapun.
Hoitajatäti tässä *ojentaa neuroleptin jännäkakalle* otapa tuo ja nuku vähän aikaa.
Jännäkakka haluaa puhua paskasta .... Ensin on vääntänyt tuota koiranpaskaa kyllästymiseen asti ja nyt siirtymässä ihmisen ulosteisiin :))
On eri jännää kun talvella on parkkipaikalla lunta ja joku jätti lapun. Kirjoitin siitä internettiin.
On se jännää kun joku kirjoitti netiin parkkipaikoista ja jännäkakka ei oikein ymmärtänyt mikä oli ketjun tarkoitus. Ketjun tarkoitus on sivistää jännäkakan tapaisia idiootteja jotka ei osaa ajatella muuta kuin minä minä minä minä ja mun perse. Jännäkakka taitaa olla juuri sellainen laputtaja idiootti joka tiputtelee ihmisten postiluukuista valituksia joka saatanan asiasta.
Jep, hyvää päivän jatkoa. Ehkä ensi kerralla mietit toisenkin kerran ennekun alat tänne täyttä skeidaa tunkeen ;)
Valitettavasti minä en sille voi mitään jos järkesi ei riitä kaikkeen. Ehkä siellä päässäsi on sitä pelkkää skeidaa, jolla ÄO ei nouse 70 korkeammalle!
Näyttää siltä että jännäkakka ei jaksa lukea asiallisia ketjuja ollenkaan ja keskittymiskyky ei riitä vesi- koiranpaska- ym. paskaketjua pidemmälle.
"Ehkä ensi kerralla mietit toisenkin kerran ennekun alat tänne"
Minä minä minä minä minä minä minä minä minä minä minä jopa päätän mitä tänne saa kirjoittaa :) Siispä joku oli oikeassa.