onko kellään kokemusta kyseisestä merkistä ? Onko kotimainen ja onko hyvä ajettava vai onko parempi pitää köydet kii ?
LAMI
4
4176
Vastaukset
- vene tuo
ainakin tuo lami425rx. paljon parempi kuin nykyiset rimpulat ja koneeksi riittää 20hv
- kjv
on lami 440 gtx ja siinä 60hv kone ja olen ollut oikein tyytyvänen veneeseen. onhan tuo menny kovemmassaki kelissä siinä missä muutki venhot joilla tohtii silloin vielä vesille mennä. niin ja kyllä se lami ihan suomalaista tekoa on, tehdas on vain lopettanu vene tuotannon joskus 90 luvun alussa ja keskittyny ovi teollisuuteen. et maininnu mitä mallia olet laittamassa.
- Lami?
510RX 50hp e-tec olis koneena. Jaksaako viedä kyseistä venettä kunnialla?
- kjv
Lami? kirjoitti:
510RX 50hp e-tec olis koneena. Jaksaako viedä kyseistä venettä kunnialla?
se liikkuu ihan kunnialla tuolla koneella. oliko kyseinen vene myynnissä nettiveneessä? siellä näytti olevan just tuon paketin kaltainen laite. jos oli niin siisti tuo näytti olevan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663362Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh433157Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1202610- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271850- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä851465- 391320
- 821179