antti

sun katsees niin ihana ja ihana kun pidät mun kättä niin hellästi, ihan eri tavalla kun toiset pojat
vai oletko löysö vain=(
6180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

löysö.

Äänestä

idiootti
Ja vieläkö muuta?

Äänestä
  • Tuntemani Antti on mukava...ja tumma, tulinen mies ja kaikkea muuta kuin tuo epämääräinen sana ! ;) Aika ilkeitä juttuja täällä ?!

    Äänestä

  • ei ap **** kirjoitti:

    Tuntemani Antti on mukava...ja tumma, tulinen mies ja kaikkea muuta kuin tuo epämääräinen sana ! ;) Aika ilkeitä juttuja täällä ?!

    ...Anttia, ihan ok-tyyppejä jokainen, ei mitään Antteja vastaan minullakaan.
    Löysö ei kuulosta jäntevältä eikä kivalta.

    Äänestä

ei kun siis..
tarkoitin "löysä"
tarkoitin synonyyminä, siinä mielessä, että pitiköhän hän kättäni niin löysästi koska pitää minusta ja haluaa suojella eikä satuttaa, vai että päästäisi mieluummin irti.....

Äänestä
  • Löyhä, se sana on löyhästi.
    Olisit tarrautunut kiinni ;) ja puristanut tiukasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tttttttttttttttt kirjoitti:

sun katsees niin ihana ja ihana kun pidät mun kättä niin hellästi, ihan eri tavalla kun toiset pojat
vai oletko löysö vain=(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu