koskaan ei voi tietää

elämäni yllätys olit sinä

tiesin sinut

en voinut tietää, että sinä
olisit elämäni, suuri
rakkaus

jotkut palaset kai loksahtivat
kohdalleen

olin ja olen vieläkin onnellinen
ja rakastunut

tänään olen tästä
kiitollinen
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sopii kaikille

Äänestä
  • ja miten maailma olisi iloisempi, jos sinunlaisia olisi enempi. kiitän :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


arvaa kuka kirjoitti:

elämäni yllätys olit sinä

tiesin sinut

en voinut tietää, että sinä
olisit elämäni, suuri
rakkaus

jotkut palaset kai loksahtivat
kohdalleen

olin ja olen vieläkin onnellinen
ja rakastunut

tänään olen tästä
kiitollinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu