Ketä..

Käyn sillon tällön täälä ja AINA nämä media-agentti ja paras fiilari ovat täälä jauhamassa paskaa, ketä nämä vähä-älyiset ovat? Ainakin luulevat paljon itsestään, mutta ovat senverran paskahousuja että eivät uskalla laittaa oikeaa nimeä.
3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minkäslainen paskahousu siellä on kun ei laittanut nimeään?

Äänestä
  • Minkälainen paskahousu sinä itse olet kun et nimeäsi laittanut.

    Äänestä

  • sopulipopuli kirjoitti:

    Minkälainen paskahousu sinä itse olet kun et nimeäsi laittanut.

    Vitunko väliä mun nimellä? mutta näiden viisaiden kaikentietäviän media-agentin ja parasfiilarin nimet voisi kyllä julkaista, tai painuvat pois täältä häiritsemästä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viisas.. kirjoitti:

Käyn sillon tällön täälä ja AINA nämä media-agentti ja paras fiilari ovat täälä jauhamassa paskaa, ketä nämä vähä-älyiset ovat? Ainakin luulevat paljon itsestään, mutta ovat senverran paskahousuja että eivät uskalla laittaa oikeaa nimeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu