hei taas..

tekiskö mieli jotakin?
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hiukan myötäisessä...
vaikken yhden yön juttua etsi

ni kirjotan

että haluisin naista...sais vähän hyväillä, sais vähän halailla...sais silitellä.

sais nukahtaa niin, että tuntis jonkun kosketuksen, painautuvan kii, onne jotkut niin onnellisii...

haluisin haudata kasvoni jonkun hiuksii

painaa pään johonkin väliin, vaikka jalkoväliin

lopulta nukahtaa siihen viereen, mut mulla kaikki menee aina pieleen...

Voi p*ska...aika mennä nukkuu.

Äänestä

>>>>>>>>>>>>

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.v.s kirjoitti:

tekiskö mieli jotakin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu