Huomasin, että se, joka oli nyt ottanut komennon, määräisi myös tahdin. Hän suuteli, nuoli, puhalteli, hipelöi ja siveli kroppaani, kiertäen kuitenkin strategiset paikat hiuksenhienosti, ja pelkäsin jo ettei tämä ihana kidutus koskaan loppuisi. Kuitenkin hän lopulta otti nännin suuhunsa, ja pelkäsin laukeavani vain siitä että hän imi ja hyväili taitavasti rintojani. Selkäni taipui kaarelle ja alkoi olla olemassa vaara että ääneni kuuluisi naapurihuoneisiin saakka. Nainen jatkoikin pian matkaansa alemmas, suudellen vatsaani ja alavatsaani melkein perille saakka, mutta ei ihan. Hänen sormensa jäivät piirtelemään kuvioita alavatsalleni, huulien siirtyessä suutelemaan sisäreisien herkkää ihoa. Turhautumiseni pyrki ilmoille, enkä voinut estää itseäni vikisemästä. Tunsin hänen virneensä sisäreittäni vasten.
”Taidat olla jotakin vailla,” kuulin hänen matalan äänensä sanovan, ja nyökkäsin epätoivoisena.
”Joo,” sain sanottua, vaikka tuntui etten pystynyt edes hengittämään kunnolla.
Hän päätti vapauttaa minut piinastani, ja vihdoin tunsin hänen kielensä juuri siellä minne hänen kosketustaan oli kipeimmin kaivattu. Kouraisin käteni täyteen lakanaa, taivutin jälleen selkäni kaarelle ja pääni taaksepäin tyynyä vasten, enkä todellakaan huomannut saati välittänyt siitä että nyt varmasti voihkaisuni kuuluivat koko olympiakylään. Kovin kauaa ei olisi laukeamiseen edes tarvittu, mutta nainen edelleen näytti että hän määrää valssin tempon, ja jätti minut kerta toisensa jälkeen aivan orgasmin partaalle, lopettaen vain hetkeksi mutta tarpeeksi pitkäksi hetkeksi. Juuri se hetki orgasmin partaalla on uskomattoman nautinnollinen, mutta hyvin pian aloin jälleen tuntea etten yksinkertaisesti kestäisi enää moista kiusaamista. Olin täysin hänen armoillaan, joten en epäröinyt pyytää.
”Please…”
Pyyntööni vastattiin. Hän tuli ylös, kasvot kasvojeni tasolle, ja tunsin miten hänen sormensa liukuivat sisääni samalla hetkellä kun hän suuteli minua. Lantioni nousi ottamaan vastaan hänen kätensä, ja vain muutaman työnnön jälkeen purin hänen olkapäätään ollakseni huutamatta ääneen voimakkaan orgasmin lyödessä ylitseni kuin hyökyaalto.
Kun palailin hiljaksiin taivaista takaisin, hän kietoi kätensä ympärilleni ja piti minua sylissään sanaakaan sanomatta. Olin niin onnellinen että melkein nukahdin siihen, mutta sitten huomasin että minulla oli asiaa hänelle eikä hän enää voisi olla vierelläni kun heräisin.
Avasin silmäni ja käännyin katsomaan häntä. Hän hymyili, ja hymy säteili jäänsinisissä silmissä asti.
”Rakastan sinua,” sanoin, tuntien itseni hieman hölmöksi.
”Hassu,” hän vastasi lempeästi hymyillen. ”Olisit heti sanonut, ei olisi tarvinnut epäröidä.”
”Jätin sentään oven lukitsematta,” muistutin. ”Enkä uskaltanut sanoa, kun en uskonut että…”
Hän hymyili yhä, ja suuteli minua otsalle.
”Olet kyllä aika suloinen,” hän sanoi.
Onnellinen hymy kasvoillani suljin silmäni, ja ilmeisesti molemmat rankat urheilusuoritukset vaativat veronsa sillä pian nukahdin hänen syliinsä.
Naisleijona, osa 5
86
2
4325
Vastaukset
- ota minut
huh...voi vaan toivoa, että joskus itsekin pääsisi naisleijonan käsittelyyn...
Ihanalta kuulostaa.....ihan en tuohon ole päässyt mutta toivottavasti joskus :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1814193"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?892740Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am1322229Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p782196- 192021
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark52019Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.281970Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m201793Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251793- 831777