miten voisi tutkiskella syitä omaan haluttomuuteen? Ei ihminen oo syntyny riippuvaiseks jostai lekureista. Pakko olla jotai miten pystyy itekin ajatella asiaa.
Onko sivuja tai viitsisikö joku pistää tähän muita haluttomuuden syitä kuin
huonoitsetunto
e-pillerit
ja pettäminen.
Voiko halut mennä, jos toinen on kännissä tehnyt asioita, joita ei olekaan välttämättä antanut itse anteeksi? Ne asiat eivät ole pettämistä, mutta muulla tavalla henkistä pahoinpitelyä. Eikä ne asiat välttämättä ole muiden silmissä edes kovin suuria, mutta millainen ihminen tekee sellaisista suuria tai vai mitä hä?
mikä minussa on vikana :/
Olen vasta 18 ja tunnen halua TODELLA harvoin..
itsensä tutkiskelu
aloittajjaaaaa
0
335
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79688
- 27637
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9628- 47533
- 19515
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110503Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115499