laitatte nyt keularätit huilaamaan, kun pakkaskelit on hetkeksi ohi ! Luulis, että tienposket on täynnä rättejä ? Vai onko "mamma" pistänyt pyykkiin ja odottelee taas "isännän" kuukautisia, kun pakkaset taas alkaa ?!
Mihin
keulalle ?
4118
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
varttoomassa koska tuut hakemaan, ettei tartte perse paljaana naukua täällä palstalla.
Rätit keskisuomessa tojotan keulassa ,luulis hävettävän .Japanin autoliikkeissä kuhinaa oliko niissä jotain hämminkiä ,koettakaa jaksaa ,,,
ne toyota-korjaamoille. tarviivat rättejä niin mahrottomasti, niitä kun korjataan oikein roppakapaupalla.
Keularäteillä kuuluu olevan kovasti kysyntää tuolla saksalaisten nk. laatuautojen omistajien keskuudessa kun tehdas ei toimita niitä autojen mukana.
Ei niitä pakko ole käyttää jos on varaa kaivaa taskusta päälle 10 ke uuteen moottoriin ja vaihteistoon.