5v ollaan oltu yhdessä. Lähes aina olen ollut päällä. Varmaan mies on ollut päällä max.10krt, nuollut kerran. Muuta ei ole ollut. Alkaa käymään jo todella tylsäksi :( Mies ei kiinnosta ikinä edes kokeilla muuta kun tota et mä oon päällä. Esileikitkin kestää aina max. 5min kun miehellä on niin kiire aina.. Kun sillä ei pysy kauaa kovana niin pitää oikein nopeasti alkaa hommiin.. :/ Ikää hänellä vasta 25v.
Voisiko olla etten kiihota miestä? Mies ei juurikaan koskettele minua ja menee vaivaantuneeksi kun olen alasti, eikä katsele minua esim. saunassa.. Mitä ihmettä tässä tekis? seksi on mulle hyvin tärkeetä.
Seksi ongelma
iidee21
0
429
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1331971
- 1211405
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401170Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3031124Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni631102- 491069
- 1411069
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470937Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet94907Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu59848