miks on niin paha olla

juu88

elikkä olen rakastunut/ihastunut yhteen tyttöön ja olen niin ujo etten uskalla tehdä asialle mitään. hän on kokoajan mielessäni. olisko kellään mittää vinkkejä mitä minun kannattaisi tehdä ja kiinnostaako ketään yleensäkkään ujot miehet?

2

554

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jouhhhh

      eikös tää ole nyt vähä väärä topic? mut ujot pojat on hot ainaki mun mielestä, yleensäkki keskivertoa kivempia. tee ihmeessä alote, se tekee iha varmaan vaikutuksen. voitha sä pyytää sen jonku porukan kans jonnekki jos et heti uskalla kahestaa?

    • meerianen

      Monet ovat kiinnostuneita ujoista pojista,ja mieltävät heidät sellaisiksi,jotka huolehtivat asioista,eiväkä rellestä.Juuri sellaista poikaystävää moni toivoo!
      Voisitko ajatella,että lähettäisit tekstiviestin,jossa ehdottaisit tapaamista? Tai ehdota vaikka menemistä kävelylle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      95
      3761
    2. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      45
      3103
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      79
      3017
    4. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      19
      2825
    5. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2724
    6. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      52
      2432
    7. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      19
      2177
    8. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      60
      2108
    9. Oletko uhriutuja?

      vaikka itse olet rääkännyt toista ja aiheuttanut ties mitä toiselle.
      Tunteet
      58
      1896
    10. KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!

      Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola
      Suomalaiset julkkikset
      12
      1858
    Aihe