O: Volvo V40 peltivanteet

Ostaisin Volvo V40 peltivanteet. Kesärenkailla tai ilman.
3836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla olis kaksi sarjaa S40:n peltivanteita. Toisissa on sileät kesärenkaat ja toisissa nokian kitkarenkaat joissa on pintaa vielä aika paljon jäljellä (voi ajaa kesän yli, mutta ei vastaa kesärenkaiden pitoa).

Äänestä
  • ... noista hiihtoliiton hyväksymistä vanteista/kesärenkaista? Onko vanteet hyvässä kunnossa? Voi vastata sähköpostiinkin [email protected]

    Äänestä

  • Masa kirjoitti:

    ... noista hiihtoliiton hyväksymistä vanteista/kesärenkaista? Onko vanteet hyvässä kunnossa? Voi vastata sähköpostiinkin [email protected]

    Laitoin postia mutta ku et oo vastaillu nii jatketaan tänne...

    Vanteet on kuin uudet (ei oo ajettu suolatuilla teillä) ja saat Volvon alkup. koristekapselit mukaan. Mulla ei oo enää sitä autoakaan ku vaihdon viime viikonloppuna S60:n. Mitähän vanteilla on arvoa uutena? Sehän on yleensä puolet uuden hinnasta, ku on vaikea arvioida käytetyn hintaa. Nämä on muuten Pyhäjoella, 100 km Oulusta etelään. Tarjoa jotaki:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Masa kirjoitti:

Ostaisin Volvo V40 peltivanteet. Kesärenkailla tai ilman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu