Tossa yksi päivä yhtäkkiä tuli meseen (minulla mac ja mesen 6.0.3 versio) kirjautuessa jokin ihmeellisen näköinen meseosoite, joka yritti lisätä mua. Noh, annoin lisätä vaikkakin en ollut kullut, että jollakin tutulla olisi vaihtunut mese osoite enkä jakele kyseisä osoitetta ihan kenelle vain.
Sitten seuraavalla kirjautumis kerralla sama osoite yritti taas lisätä, vaikka olinkin jo hyväksynyt tyypin. Sitten aloin epäillä virusta.
Ja nyt joka kerta, kun kirjaudun (melkein) se sama ilmoitus tulee ja joka kerta joudun sanomaan ei. Olisiko kyseessä jokin virus? Jokainen kenen kanssa mesessä juttelen on myös minun numero, että varmasti olisi jo tullut ilmoitusta että miksi et ole hyväksynyt, vaikka olen yrittänyt lisätä.
Aika erikoinen tapa levittää virusta, jos tämä nyt sellainen on?
Joku(tai jokin) yrittää lisätä.
securere
0
224
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1101671- 1711618
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691528Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise231318Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys901194Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su146963Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c70961- 95880
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr187815Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud210790