kannattaako?

kannataako saksasta tuoda vanhoja autoja? kun kattelin niin tuli vastaan halpoja crx:iä.jos auton hinta siellä n. 1300€ niin paljonko olisi verot ym.
1161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Muistaakseni Dynamiitti.com:sta näin perus Doch mallille veroa tulleen 700€.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hä? kirjoitti:

kannataako saksasta tuoda vanhoja autoja? kun kattelin niin tuli vastaan halpoja crx:iä.jos auton hinta siellä n. 1300€ niin paljonko olisi verot ym.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu