Jussi Halla-Aho Perussuomalaisten ehdokkaaksi Helsingin vaalipiiristä.
Kummotis Astriitti ny suu panna.
Kummotis Astriitti ny suu panna.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Antaisin äänen hanelle jos olisin samasta vaalipiiristä Suomen hyvinvointi valtion tuhoaminen pitää lopettaa välittömästi kaikenmaailman bulgaarialaiset toisesta eu-maasta tulevat tänne tuhlaa verorahoja ja vielä varastavat. Samoin nää romanit. Joku Dan Koivulehto on yks suurimpia maanpettureita joita tällä hetkellä Suomessa on. Majottakoot itse romanit kotiinsa. Myöskin humanitaarinen maahanmuutto lopetettava ja maahanmuuttajien tuet karsittava niin että saavat vain asunnon ilmaiseksi ja ruokaan kuukausessa riittävän rahan 100€kk korkeintaan.
Tämä musujen ja mustalaisten hyysääminen sais jo lopppua! Lopetetaan se ensi vaaleissa
Keräys jolla ostetaan usasta vanhoja jumbojettäjä jotka lastataan täyteen somalimerirosvojen jälkeläisiä ja lennätetään ne takaisin somalimaahan.
Laitetaan mukaan sata hyysääjä-ämmää,hyysätköön niitä siellä savanneilla ja imeköön vaikka ohkaista somalikikkeliä mielinmäärin siellä.
Jaa että siitäkin pitäisi maksa? miksi jumboja usasta? Eikös venäläisit tupolevit riittäisi! Riittää kunhan ilmaan pääsee ja jaksaa ainakin meren päälle asti lentää. Huomattavasti halvempia