Kohta vaimo huoahti. Hän veti ilmaa hampaittensa välistä. Taisi sattua hiukan. Kullin täytyi olla iso, vaimoni oli kuitenkin pakko olla ihan kiimainen ja märkä, mutta silti kalu satutti tuota kiimapillua, vaimoani.
Vaimo alkoi huohottaa naimisen tahtiin, kuulin sohvan natisevan kahden parin naidessa. Kuulin Minnan huohotuksen takaa Marin inisevän nautinnosta. Marin partnerin tahti oli paljon nopeampi kuin Villen. Olihan Mika painanut jo aika kauan... kuinka paljon oikeasti oli aikaa mennyt, en todellakaan tiennyt.
- "Multa tulee ihan kohta!" kuulin Marin huohottavan
- ihanaa, tuntuu niin hyvältä... nai mua, nai... ihanaa... nyt multa tulee! Mä saan!"
Marin kiimaisen vuodatuksen lopusta en enää saanut selvää, sanoja ei ollut, sanoja ei kyllä tarvittukaan. Mari soperteli orgasminsa kourissa jonkin aikaa. Minä ruiskin spermaani ympäriinsä.
- "Laukesitko sä?" Minna kysyi.
Häkellyin. Ennen kuin ehdin vastata, kuulin Marin sanovan: "Joo, ja se oli kyl ihan mieletöntä!"
Villekin oli sanonut: "En vielä..."
- "Tuo Marin orkku kuullosti kyl tosi kiihottavalta... kohta mäkin saan... Villen kalu osuu niin herkkään paikkaan koko ajan. Tuntuu ihan mielettömän hyvältä... kiihottavalta! Ihanaa ett sä oot siellä kuuntelemassa, rakas... Ai että, nai mua Ville, anna mulle ... oih anna! Kulta, tuntuu niin hyvältä... Voi että Mari, oi just noin puristele niitä, nipistä nänneistä.. oi että... Kulta, Mari hieroo mun tissejä samalla, Ville panee... auh... ooh... Mun on pakko panna tää puhelin pois... kohta multa tulee!"
- "Älä vaan katkase!" henkäisin.
- "Enen",vaimo lupasi.
- "Mä annan tän Marille"
Ennen kuin ehdin sanoa mitään, Mari sanoi: "Moi!"
Sanoin häkeltyneet moit.
- "Sorry, Aki, ett tää meni tälläseks... kiimatouhuks", Mari sanoi.
- "Ei se mitään" sanoin.
- "Nii joo, säkin taisit nauttii aika paljon? Kiihottaaks tää sua?" Mari tivasi
- "Kiihottaa, tosi paljon" myöntelin nolona.
- "Minnakin saa ihan kohta, Ville nai sitä - tosi isolla kalulla! Toi on muuten oikeesti iso!" Mari hätkähti, kun näki kaverinsa panokumppanin varustuksen...
- "Mä kourin sun vaimon nännejä samalla, se tuntuu tykkäävän tästä..."
- "Sun vaimolla on tosi kivat rinnat, ihanat... just käteen sopivat... Nännit tuollaset kiihottuneet nöpökät...
Mä vien tän luurin tohon sen eteen ni saat kuulla kuinka se saa..."
- "Kiitos!" sain sanotuksi.
Olisin kuunnellut mielelläni Marin selostustakin, Marin kuunteleminen vaimoni voihkiessa taustalla oli kiihottavaa, kaluni seisoi taas. Hieroin kaluani ja kuuntelin vaimoni rytmikästä, orgasmia enteilevää ulahtelua, voihketta.
Kuulin Minnan pyytävän Villen vaihtavan etupuolelle. Kohta kuuluikin sohvan natinaa parin vaihtaessa asentoa. Mari ei saanut puhelinta enää Minnan eteen.
Vaimon ilta
Kotona kuunnellen
0
9923
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1802207
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,871580Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821454Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141294Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita441114Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2161092- 45997
- 98909
- 85845
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49815