me enää koskaan nähdä kasvotusten ja jutella? Olisi se kyllä hienoa mutta voisin olla aika hermostunut ja jännittynyt:)
Uskalletaankohan
toivepieni...
13707
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
se ole nyt jo myöhäistä, sori...
:( Kenelle menee ?
edes kenelle vastasit? Todennäköisesti et...
tiesin kenelle vastasin. Vastaus vaan ei ollut se mitä oisit halunnut niin heti rupesit epäilemään...
tietenkin ,,totta kai meidän pitää nähdä ja rakastua uudelleen ja uudelleen ja taas uudelleen ;)
En tietenkään tiedä :) Varsinkaan kun et selvästi halua itseäsi tunnistettavan. Urpojen hommaahan nämä sivut on :D Siksi varmaan pyörinkin täällä.
tullu selväksi jo. Uskotaan.
jos ainoo mitä uskallat on anonyymit viestit, mites te niiden välityksellä voisitte nähä ?
annas vähän vinkkiä mitä on tapahtunut että ette enää uskaltaisi kasvotusten nähdä ja jutella?
Jos olet Hän, niin multa ei ainakaan pokka petä. Ehkäpä se valaa uskoa suhunkin...? En ota asiaa esille mitenkään, leikin ettei mitään ole tapahtunutkaan.
tapahtunut....Ai tätä palstalla oleilua vai niitä paria kertaa kun nähtiin vai kumpaakaan vai mitä et ota puheeksi..
lisää...
ainakaan näe sitä miestä enää koskaan. Vittu tapan itseni kohta! Jos tästä vielä yli mennään, en enää antaudu alttiiksi vaaralle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ainakaan ole mies!