G:lle

Tapailtu 7:ttä vuotta, nyt aivan sanatonta aikaa ollut puolin et toisin,nelisen kk:tta, mikä tähän syynä? Muuttoniko?Kaipaan ja ajattelen vain häntä!!
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja murhetta. Ikävää ja kaipausta. Matkasta aiheutuvia kustannuksia. Jäikö jotain selvittämättä tai kertomatta ennen muuttoa. Murhetta ja välimatkaa. Voi voi. Mitenkähän voisin auttaa tai neuvoa. Yritän palata kysymykseesi muutaman päivän päästä. Näyttää, että kaipaan ulkoilmaa ja ajatusten sevittelyä. Olen parin päivän aikana vastailut lähes 100 viestiin kaikkiaa.
Olen pahoillani taostani.

G

Äänestä
  • Nostan tämän jos vaikka näkisit tähän lisää!!!

    Äänestä

  • Pipsa57 kirjoitti:

    Nostan tämän jos vaikka näkisit tähän lisää!!!

    Nostan uudestaan josko?

    Äänestä

  • Mennyt jo aikaa, jos jaksat vähän vilasta jatkoa aloituksellesi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pipsa57 kirjoitti:

Tapailtu 7:ttä vuotta, nyt aivan sanatonta aikaa ollut puolin et toisin,nelisen kk:tta, mikä tähän syynä? Muuttoniko?Kaipaan ja ajattelen vain häntä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu