Niinhän se on että tää on taas uusi tällanen bändi niiden joukkoon josta sanotaan aina että se vanhempi materiaali oli NIIN paljon parempaa.
Se eka levy oli 10, Toka 7, Kolmas 5, eli pliis älkää tehkö enää levyjää, pliis =,(
UUSI LINKIN PARK PASKAA!!!
8
1568
Vastaukset
- silja99
Mä en usko et ne lopettais levyjen tekemisen yhen suomalaisen (joka sä varmaankin olet) takia,silhän on vielki tosi paljo fanei vaik ei ihan latauslistalle pääse...mut jokasel on omat mielipiteet.Itse tukkään melkein kaikista levyistä.
- sasasasasasasasasa
* eli tykkäät
- too bad
linkin park ei ollut uskollinen omalle tyylilleen vaan lähti sinne mistä rahaa tulee. harmi sinänsä kun itse olin bändin fani pitkään alkuajoista jopa minutes to midnightiin saakka. edellä mainittua levyä vielä kuunteli sillä korvalla että tää on jotain kokeilua ja tietystikkin se punk tyyli on mennyt nuorempana mut tää nyky transformers-paska ei kyllä pure kuin kohde ryhmäänsä, aivottomiiin kuluttajiin. i feel sorry them.
- paskASG.ds
ei saatana -.- linkin park on aina ollu niin saatananmoista paskaa. jätkät tekee musaa vaan rahan perässä.
- LOL
lähti sinne mistä rahaa tulee, LOL. eiköhän sitä rahaa olisi tullut juurikin tälläisista meteora & hybrid theory levyistä.
- ////////////////////
meteora oli ehdottomasti paras
- asdasda123
lp on täyttä paskaa
- LP:n fani nun
LP on mahtava, ainakin omasta mielestäni. Toki jokaisella saa olla oma mielipide.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19710860Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 361602
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500