Auton lasien kalvotus

Kuka henkilö ja/tai mikä firma tekee Lappeenrannassa auton lasien kalvotuksia?
Pitäisi saada autoon auringonsuojakalvot kun joutuu koiraa kuljettamaan.
153432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Miten ne kalvot liittyy koiran kuljetukseen? Kalvot pitävät myös lämmön sisällä. Ilmastointi on paljon tehokkaampi.

Äänestä
  • eipä se ilmastointi silloin toimi jos auto on parkissa esimerkiksi kaupassa käydessä, vai jätätkö auton käyntiin siksi aikaa? kalvot sen sijaan ehkäisevät auringonvaloa pääsemästä autoon sisälle, ja kun kaupasta palatessasi laitat auton käyntiin ja ilmastointi alkaa taas toimia niin avot jo on taas viileämpi koirallakin.

    Äänestä

eräässä hopeanharmaassa audissa oli hienot tummennukset takasivuikkunoissa ja takaikkunassa, ja webbi-osoite tekijältä oli takaikkunan yläreunassa!


ikävä kyllä en muista firman nimeä, mutta hienot oli ikkunat,

ja auto sen myötä!

toivottavasti löydät kyseisen tekijän

toivott

Äänestä

Sellanen heppu kun antti kairesvuo,käy lappeenrannassa tekemässä ja teki meille ja tosi hyvää jälkeä.laita google hakuun nimi niin löytyy.

Äänestä

mainos saimaa tai joku

Äänestä
  • vie mainos saimaalle niin saat kupruilevat ja vajaat tummennukset =)

    Äänestä

  • jälkeentyytymätön kirjoitti:

    vie mainos saimaalle niin saat kupruilevat ja vajaat tummennukset =)

    mie sain ainakin helvetin hyvät kalvot..tosi yks mulkku jao kylkee ja auto lunastuksee

    Äänestä

Toikansuontiellä, sellainen firma kuin Hugget. Teki hyvää jälkeä ainakin omaan autoon.

Äänestä
  • Suosittelen myös!!

    Äänestä


ehdottomasti vie huggetille.. hyvää laatua vähällä rahalla ;)

Äänestä

Mina tekke halvala. Sinä sano mikka kalvolo laita, tumma kalvo, valko kalvo vaiko imme kalvolo.

Äänestä

Hugget on alan miehiä, osaa kalvotuksen. Oman auton käytin siellä ja tosi hyvää jälkeä tuli.

Äänestä

Saahan niitä ilmaiseksikin. En ole pessyt ikkunoita viiteen vuoteen, ja tummennukset ovat mahtavat, eikä poliisitkaan sano mitään, sillä liian tummat kalvot ovat eri asia kuin lika.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MinäIte2 kirjoitti:

Kuka henkilö ja/tai mikä firma tekee Lappeenrannassa auton lasien kalvotuksia?
Pitäisi saada autoon auringonsuojakalvot kun joutuu koiraa kuljettamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu