GTA Chinatown Warssin koodit ei toimi?

Oon kokeillu nyt varmaan seitsemältä eri sivulta kaikkia koodeja tähän peliin (joka sitten on DSlle) mutta yksikään ei toimi. Miten ne pitäisi oikein sinne laittaa, kaikkialla vain sanotaan että pelin aikana, ja niin minä teenkin. Pitääkö jotain tehdä ennenkuin nuo koodit oikein toimii?!
3367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ne koodit pitää tehä nopeesti pelin aikana. ei se auta että ne yks kerrallaa näpytetää tehä.

Äänestä

ost laite nimeltä actionreply sille voit ladata epävirallisia koodeja kaikkiin ds peleihin esim kuolemattomuus loputtomat ammukset jne.

Äänestä
  • no joo dorka, mitäpä luulet riittääkö pelin suoritus kyky pyörittämään ne kaikki action replayn koodit, saattaa vähä nimittäi tökkii se peli sitte -.-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


balargh kirjoitti:

Oon kokeillu nyt varmaan seitsemältä eri sivulta kaikkia koodeja tähän peliin (joka sitten on DSlle) mutta yksikään ei toimi. Miten ne pitäisi oikein sinne laittaa, kaikkialla vain sanotaan että pelin aikana, ja niin minä teenkin. Pitääkö jotain tehdä ennenkuin nuo koodit oikein toimii?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu