Nuoret, olette minulle ja muille ihmisille yhtä tärkeitä kuin kilo mädäntynyttä ripulipaskaa. Lopettakaa elämänne!
Faktaa pöytään taas!
hiivaiset ihmeet
5426
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mitä helvettiä? Jollaki taitaa olla keski-iän kriisi meneillään.. Kysynpä vaan, että kuka elättää teijät eläkeläiset jos kaikki nuoret tulevat veronmaksajat ''lopettaa elämänsä''? Oot muuten tosi nolo..
Nämä sivustot on tarkoitettu NUORILLE. Joillakin on todellisia ongelmia, ei siis kaivata p***an jauhajia. Teet suuren palveluksen jos et enää kirjoittele tänne.
Jos ei nuoria olisi, et sinäkään tässä maailmass olisi. Et taida olla ollut nuori, vaan oot siirtynyt lapsesta suoraan keski-iän kriisiin. Nuoret todellakin ovat tärkeitä tässä yhteiskunnassa, hiivasieni!
PROVO
En ole provo vaan koen itseni sivistyksen levittäjäksi.
"Et taida olla ollut nuori, vaan oot siirtynyt lapsesta suoraan keski-iän kriisiin. Nuoret todellakin ovat tärkeitä tässä yhteiskunnassa, hiivasieni!"
Valitettavasti minäkin olen tämän saastaisuuden joutunut kokemaan. En suosittele kenellekkään.
Ja, neiti on hyvä ja kertoo MILLÄ tavalla nuoret ovat tärkeitä yhteiskunnassa? No tuohan ne ainakin alkoholi- ja tupakkateollisuudelle isot tuotot.