Onko teijänkiin suvussa syyttömänä olevia nyt
Syyttömänä vakilassa
13
466
Vastaukset
- Megamarika
Ei ole.
- Lumme...
On, ei ne ole mitään tehnyt.
- ei vaki
99%syttömiä mustalisia on omasta mielestä...
- taistoo
on vaa tuo kyästi ,miranta,amateus,ja moni muukin
- roosa-rosita roisi
Voihan vehnä yksinkertaisuutta sentään!
Niillähän on siellä täysylöspito, ulkoiluineen - toisin kuin laitosvanhuksilla.
Ja vois vaikka opetella lukemaan tai kirjoittamaan siellä " vakilassa " . . . ..- ent. venkula
mene sinäkin sinne. Ajatele ei tarvi käydä ruokakaupasa, pankisa, postisa,ym. Tällä on parturi, lääkäri ym. Kutten sanoit siellä on tosijaan täysylöspito.
Kaikkea pitää kokeilla, paitsi "piip". - 101 vottau
ent. venkula kirjoitti:
mene sinäkin sinne. Ajatele ei tarvi käydä ruokakaupasa, pankisa, postisa,ym. Tällä on parturi, lääkäri ym. Kutten sanoit siellä on tosijaan täysylöspito.
Kaikkea pitää kokeilla, paitsi "piip".Minun suvussani ei ole milloinkaan kukaan ollut vankilassa.
Ei sinne syyttömät joudu ! - Tumma,
101 vottau kirjoitti:
Minun suvussani ei ole milloinkaan kukaan ollut vankilassa.
Ei sinne syyttömät joudu !suomalaisen vastaus. Ei tiijä mailman menosta mitään.
Joka kaalon suvusta löytyypi vähintään yksi joka on tuomittu syyttömänä vankilaan
- 13
Totta kai, syyttömiä ovat. Ei oo meijän pojat mitää pahaa tehneet ja aina vaan joutuvat vankilaa ilman omaa syytä, sattuvat aina väärään porukkaan eksymää. Siinä se syy.
- ajettelia
Mikä on vakila.Onko se vakipaikka vai vaki paikka.Ronami sanontoja kai
- ,.-,-,-,.-.-,-,.-,-,
Syytön mustalainen vankilassa. Onko mitään typerämpää kuultu.
- lukihäiriö...
....................
- tilatelttta Oy Ab
lukihäiriö... kirjoitti:
....................
HEI !!!
99 % prossaa etnisistä romskuistahan on syyttömiä, tuomarit vaan hattuilee niille -
saako muuten mustalais-miia-miranta pitää hametta vankilassa?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1381299
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä35830Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46597Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad27586- 14580
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä26538Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30526- 24521
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .16482Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver15472