viton jarrut

millainen homma on vaihtaa jarrupalat vitoon?
tarvitseeko mäntäpuristinta

vuosmalli tais olla 2000 en oo varma

torstaina tarkotus vaihtaa
6372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

eikö kukaan osaa kaveria auttaa

Äänestä
  • ihan normi homma, ei muuta kuin vanhat pois ja uudet tilalle.

    Äänestä

  • ex viton omistaja kirjoitti:

    ihan normi homma, ei muuta kuin vanhat pois ja uudet tilalle.

    eli painetaan putkitonkeilla mäntä sisään.

    Äänestä

  • mb vito kirjoitti:

    eli painetaan putkitonkeilla mäntä sisään.

    vai?

    Äänestä

  • mb vito kirjoitti:

    vai?

    vittuimaista porukkaa saatana!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • mb vito kirjoitti:

    vittuimaista porukkaa saatana!!!!!!!!!!!!!

    niin eli puristetaan tongeilla mäntä sisälle,sit vaan uudet laikat siihen ja kasaus.elä tee helposta hommasta vaikeeta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mb vito kirjoitti:

millainen homma on vaihtaa jarrupalat vitoon?
tarvitseeko mäntäpuristinta

vuosmalli tais olla 2000 en oo varma

torstaina tarkotus vaihtaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu