Ark Therapeutics

On todella ikävää, että kuopiolaisella lääketeollisuuden tapaisella menee huonosti. Koko Lääkelaitoksen henkilökunnan sydäntä oikein riipii. On ikävää, ettei Lääkelaitos voinut tukea hakemuksen käsittelyä.

SS -uutiset yrittää vielä propagandaministerinsä avulla kertoa epätoivoisista myyntiyrityksistä.
3389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kiinnostavaa vain kehitettyjen tuotteiden oikeudet eivät todellakaan työntekijät tai puhdastilat. Kuopion henkilökunnan osalta näyttää todella huonolta.

Äänestä
  • Miksi noita yrityksiä pitää perustaa jonnekkin pöpelikköön, missä on vain ylijäämätyöntekijöitä? Ei rupusakilla koskaan saavuteta hyviä tuloksia. Toisin olisi, jos yritys olisi Helsingissä, jossa on tarjolla kokeneita työntekijöitä.

    Äänestä

  • Helpolla sisään kirjoitti:

    Miksi noita yrityksiä pitää perustaa jonnekkin pöpelikköön, missä on vain ylijäämätyöntekijöitä? Ei rupusakilla koskaan saavuteta hyviä tuloksia. Toisin olisi, jos yritys olisi Helsingissä, jossa on tarjolla kokeneita työntekijöitä.

    No olipas taas asiantunteva viesti :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyssälöity kirjoitti:

On todella ikävää, että kuopiolaisella lääketeollisuuden tapaisella menee huonosti. Koko Lääkelaitoksen henkilökunnan sydäntä oikein riipii. On ikävää, ettei Lääkelaitos voinut tukea hakemuksen käsittelyä.

SS -uutiset yrittää vielä propagandaministerinsä avulla kertoa epätoivoisista myyntiyrityksistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu