kuusamoon , kuulin eilen aika varmalta taholta. Paikkaa en tiedä mutta johkin tänne kuusamon nurkille kuulemani mukaan, tuopi kuulemma lisää turisteja, ja rahaahan kuusamo tarvitsee.
Ootteko kuullut Gay-Baari
12
1910
Vastaukset
- :D
Huumorintajua näyttäis löytyvän, keksitkö vielä paremman vedätyksen? :DD
- cub
Jospa ei nyt ihan homobaaria kuitenkaan..... mutta jokin jo toiminnassa olevista baareista voisi olla gay-miesten kantapaikka. Ehdotuksia!
- group
nyt tärppäs,Veijo ihan jees sinne vain,löytyy varmasti!!! must go,yeah:)
- landisgyr
rahaa kuusamo tarvii mut ei gay baareja.
- TRiGolf
Veijossa liikkuu sen näköisiä hemmoja että ihan ravistuttaa ajatuskin asiassa mitä ne pojat kyseisen ravintolan veskissä oikeen puuhailevat aina.Muistakaa kumminkin jätkät ne kesäkumit kun kerta siellä puuhastelette toistenne kanssa ja ihan kivahan se on kun pojilta löytyy rakkautta ja lämpöä toisillensa antaa Veijon verhojen pimennoissa..
- museeeee
q clubi on aivan täynnä nykyään tummia ym gay miehjiä,sinne siis
- Ikämies
museeeee kirjoitti:
q clubi on aivan täynnä nykyään tummia ym gay miehjiä,sinne siis
Liikuntahallin takana oleva puistoalue (lintutornin seutu) olisi rauhallinen paikka... muita ehdotuksia?
- rerererererererere
Karhunkierros kuusamo. Postinaukion vieressä. Siinä missä lukee kiekka ja vastapäätä ketunhäntä. Toringrillistä n. 30m länteen.
- Anonyymi
Nosto
- Anonyymi
Onko remu?
- Anonyymi
Juu...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu...
Ennen muinoin Kuusamossa oli sen verta vähän kapakoita että jokainen oli vähän tai joku enemmänkin Gay.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t503317- 151710
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin171641- 351634
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?251392Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401312- 611259
Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät901085Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..221013- 127962