..joskus Daewoo merkkiset vhs viteot. Kaverilla monet. Aina ne alko sumppaan nauhaa kuvakelauksella. Huollossa muka korjattiin, vaan vika säilyi huollon jälkeen. Onko nää Daewoon biilit sitten hyvii?
Vastaukset 2
- Kalossimies
6vuotta Daiwuulla. Normi huollot, eikä yhtäkään korjaamolla käyntiä. Muutama pollttimo ja pyyhkijän sulka, huoleton peli. Ankea on askemitta - kulkea ilman kalossitta.
- On se kiva
Kalos, eikä moittimista laadussa.
Sivupeilit voisi olla vähän suuremmat ja muuta pientä muttei mitään oleellista.
Katselin rakennustyömaalla Daewoo-merkkisen kaivurin työskentelyä ja havaitsin koneen toimivan kadehdittavan tehokkaasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102321Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231024- 71912
- 103906
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha589861- 48845
- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31646- 69644