Kaitso lisää www.kapadoors.com. Maalis-Huhtikuun aloitukset. Tarjous 25 €/h.
Rempat ja Rakennustyöt alk 25 €/h
7
397
Vastaukset
- ghkjtyj
Kuinkahan firma kykenee tuollaiseen hintaan ?
- Kapadoors
Niin tuohon tulee Alv päälle, joka unohdettiin laittaa ilmoitukseen. Kun itse tekee niin kykenee.
- Tuunari10
Kapadoors kirjoitti:
Niin tuohon tulee Alv päälle, joka unohdettiin laittaa ilmoitukseen. Kun itse tekee niin kykenee.
Joo ja teettää Virolaisilla alle työehtosopimuksen.
- Suomalainen TYÖMIES
Mikäs Firma se tämä Kapadoors oikein on kun ei löydy yritystietojärjelmästä???
Taitaa olla sellanen kilpailua vääristävä firma jolla on Virolaisia rikollisia töissä, noilla hinnoilla ei paljoa palkkoja maksella eikä juuri verojakaan!
Ei vstannut kukaan soittoihin eikä firman tietoja saa tarkistettua kun ei ole y- tunnusta???
Kaikenlaisia Alan palkkanpolkijoita niitä on!
- EiKiinnosta
Firma ei vastaa sähköpostikyselyihin, eikä puhelimitse ehdi edes yhteystietoja ottaa vastaan, saati olla kiinnostunut asiakkaan asiasta!
- rip4
Ostin Citydealin kautta lahjakortin tähän firmaan. Lahjakortti sisälsi 2 tuntia remonttityötä matkakulut. Meillä oli sovittu aika eilen klo. 14.00, mutta kukaan ei saapunut paikalle, eikä ilmoittanut mitään. Puhelimeen ei vastattu koko iltana. Tänään sain sitten kiinni, ja kerrottiin ettei heidän kannata tehdä tällasia pikkuhommia "kun on isompaaki keikkaa". Sanoivat, että kannattaa pyytää rahat takaisin Citydealiltä. Järjestin töistä vapaata, jotta olin kotona tuolloin sovitusti klo. 14. Että tässä oikeen malliesimerkki asiakaspalvelusta.
- E&G Power
Jos remontti homma tarvis E&G Power suorita kans kaikki rakennusalantyöt mutta teeme alkaen 3 tunti työta. 0449166445
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat996976Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur4116720SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden1625012Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien943934Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal963861Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en723787Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr103592Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03290Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil62119Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema161699