anteeksi jos olen ollut liian kylmä sinua kohtaan. Tosiaan loukkaannuin, tiedät mistä kaikista asioista, ja alussa vaivasi myös helvetinmoinen ujous. Tiedän ettet ole ikinä tarkoittanut pahaa. Juttu vaan meni liian vaikeksi ja loppujenlopuksi ei minun tunteilla ole väliä lähtökohdat huomioon ottaen, joten parempi minun ne on ollut pitää itselläni. Tiedä vaan se, etten ikinä tarkoittanut mitään pahaa. Ehkä olisi jo molempien aika jatkaa tahoillaan.
-------
avautuminen
8242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
koskea ainakaan minua. En tiedä miten olen ihastustani loukannut. Jotain on sieltä tännepäin kuitenkin tainnut tulla.. Siis ikävää ja ei-toivottua. Mut toivottvasti se kohteesi huomaa viestisi.
Avaudu nimelläsi/ hänen nimi. Et voi kovin pahoillasi olla :(
sattuu taas tällä hetkellä. Paljastan vain et minulla on oma aloitus tuossa ihan lähellä. Ja nainen olen muuten minäkin.
Eiköhän kaikki järjesty kunhan annat jonkun vihjeen :/
Sattuu tuollainen toiminta..
aloitusta minulle osoitetuksi.. Niin kuin varmaan huomaat kommentistani. Ja toisekseen, ihastukseni on kyllä 4-kirjaiminen. Lähden pois tästä ketjusta.. Heippa!
Siinä tapauksessa pitää kysyä, enkö ansainnut edes mahdollisuutta. Ei mitään infoa mistään.
minut johonkin toiseen. Ei minulla ole ollut ketään toista vaihtoehtoa. Mut nyt heippa!
hei, aika vaikeaa tunnistaa täällä että mikä voisi olla sun aloituksia. Kerro hänestä jotain, mistä vois päätellä enemmän. Miksi sua sattuu?