Juontaja tädit osa on aivan typeryksiä .johanna tukiasinen ja AMB tasoa?? hoh hoijaa.
MTV-3 CHAT
PerusMaija!
7671
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
...on se tuunattu kumitissi-Katri
Todellinen nobody vaikka lieneekin omasta mielestään niin valloittava ja sexy
Ehkäpä ikääntyminen hänenkin arvomaailmansa laittaa kohdilleen ja ulkoiset asiat jäävät 2. kategoriaan
Ja neiti nikon peruskotiasvatus jäänny aika alhaiselle tasolle. kauheen näköisiä ja oloisia naikkosia. ohjelman vois lopettaa. tyhmyyden huippu.
Olis kiva saaha tietää mikä on tommosen duunin oikee palkkaus? Puhdas PROVIISIO soitto/txt tulosta selittä motivaation, mut kiiteellä liksalla tarvii ottaa ehkä jotain vauhdittajaa.
Taidat olla kirjailija ammatiltasi?
Ei se voi olla kovin huono kun yksi ukko ja pari naista on tehnyt sitä vuosikaudet.
Noiden typerien CHAT höpöttäjien palkka on yhtä pieni ku Siwan kassan. tosin kassa tekkee 400% tärkeämpää työtä.
Tää Katri rouva on tsiaan sitä luokkaa, että normaali työnanataja antiais jo kenkää...tissivako paljaana ja koko ajan hokee, miten menee kotiin panevansa miestään ja minä olen naimisissa!!..on ihan ala-arvoinen juontaja!!!
Ala-arvoinen tapaus todellakin!