MTV-3 CHAT

Juontaja tädit osa on aivan typeryksiä .johanna tukiasinen ja AMB tasoa?? hoh hoijaa.
7671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...on se tuunattu kumitissi-Katri

Todellinen nobody vaikka lieneekin omasta mielestään niin valloittava ja sexy

Ehkäpä ikääntyminen hänenkin arvomaailmansa laittaa kohdilleen ja ulkoiset asiat jäävät 2. kategoriaan

Äänestä
  • Ja neiti nikon peruskotiasvatus jäänny aika alhaiselle tasolle. kauheen näköisiä ja oloisia naikkosia. ohjelman vois lopettaa. tyhmyyden huippu.

    Äänestä

Olis kiva saaha tietää mikä on tommosen duunin oikee palkkaus? Puhdas PROVIISIO soitto/txt tulosta selittä motivaation, mut kiiteellä liksalla tarvii ottaa ehkä jotain vauhdittajaa.

Äänestä
  • Taidat olla kirjailija ammatiltasi?

    Äänestä

  • Ei se voi olla kovin huono kun yksi ukko ja pari naista on tehnyt sitä vuosikaudet.

    Äänestä

  • Chattis Mub kirjoitti:

    Ei se voi olla kovin huono kun yksi ukko ja pari naista on tehnyt sitä vuosikaudet.

    Noiden typerien CHAT höpöttäjien palkka on yhtä pieni ku Siwan kassan. tosin kassa tekkee 400% tärkeämpää työtä.

    Äänestä

Tää Katri rouva on tsiaan sitä luokkaa, että normaali työnanataja antiais jo kenkää...tissivako paljaana ja koko ajan hokee, miten menee kotiin panevansa miestään ja minä olen naimisissa!!..on ihan ala-arvoinen juontaja!!!
Ala-arvoinen tapaus todellakin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PerusMaija! kirjoitti:

Juontaja tädit osa on aivan typeryksiä .johanna tukiasinen ja AMB tasoa?? hoh hoijaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu