Jos en olisi

tullut kuumeeseen, olisin voinut lähteä mutta kohtalo puuttui taas peliin... enää ei ole kuumetta, hiki vain ja olen nukkunut paljon.. toivottavasti illalla ei nouse uudelleen. Lihaksia särkee yhä... tätä oli muillakin..

En ole vuoden -06 jälkeen ollut kuumeessa..
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

toivottavasti meni jo ohi, kannattaa levätä kunnolla nyt. Mullakaan ei nouse kovin usein kuume, viime syksynä oli, mut sitä ennen ei moneen vuoteen. Kuule, semmonen hoopo kyssäri, mikä on sun horoskooppimerkki? ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.v.s kirjoitti:

tullut kuumeeseen, olisin voinut lähteä mutta kohtalo puuttui taas peliin... enää ei ole kuumetta, hiki vain ja olen nukkunut paljon.. toivottavasti illalla ei nouse uudelleen. Lihaksia särkee yhä... tätä oli muillakin..

En ole vuoden -06 jälkeen ollut kuumeessa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu