Paska kylä kun täällä on suola ja hiekkakin kortilla, niinkuin kahvi pulavuosina. Järjetöntä vastuuttomuutta kaupungilta. Kaupunginhallitus ja johtaja vaihtoon!!!!!!!!
Perkeles
Palviliha
7182
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
homo.
Nämä vastausten kirjoittajat jotka ovat aiheesta provosoituneet, eivät tietenkään käytä katuja, vaan lihoavat äitimuorin hoivassa kotona, näpytellen tietokonetta ja kattellen nettipornoa ja siinä sivussa kommentoi foorumeilla ihan tyhmyyttään... Voihan nämä tietenkin olla myös kaupungintalolla hommissa ;o)
samallainen sakki sieltä tulis tilalle ja taas kitistään... Lakataan ruikuttaast ja nautitaan kevät auringosta :)
Täh? suolaa on niin pali et hirvet ei enää muuta syökkään ja mihin hiekkaa tarttet? käy tyhjentää naapurin tunturista sakkakuppi ni avot.. siinhän sitä
Ei Raumal mittä hiakka elikkä suala enä tarvit kos tääl on nys tää palipuhut tiäksää katulämmitys!
Olisivat laittaneet sitten sen katulämmityksen koko kaupunkiin kun RAHAA ON!!!
Onha se ain paremv jos mummo ova valmikks nurin, mut kyll mnää itekki mummoi viel nurin saan!