Aikapaljon on samanlainen ääni kuin Frederikillä.
http://www.youtube.com/watch?v=WZrKjj1Z-40&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=WZrKjj1Z-40&feature=player_embedded
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onhan tuo nyt paljon parempi ku Reetu, sekä ääneltään että ulkonäöltään.
Hyvin laulaa ,en ole ennen kuullutkaan mutta ei on Reetu itte parempi sekä ääneltään sekä ulkonäöltään .Sä joka sanot että ulkonäöltään tää Mika on ulkonäöltäänkin komeampi kun Reetu mun mielestä ei oo ja koita miettiä että Reetu on melkein 70 v ja silti komea mies
No, jos tykkää vanhasta elostelijasta. Minä en ole koskaan pitänyt Reetua komeana, edes livenä. Peltoniemenkin olen livenä nähnyt ja siinä kyllä silmä lepää.
Eipä ole mitään komistuksia kumpikaan tyyppi. Eikä äänetkään kovin kummosia. Ei kolahda. Minä kuuntelen sellaisia mieluusti, joilla on hyvä lauluääni.
Hämmästyttävän Frederikimäinen hemmo. Se ei välttämättä ole hyvä asia tosin. Onko hän nouseva tähti? Kiva paita.
Aika paljon samanlainen ääni oli kuin Frederrikillä.
Eikös tämä peltoniemi ole joskus ottanut osaa tangokilpailuihin?