HUOPAKATOT

Kevät ja kesä tulee,kodin ja kesämökkien kunnostukset alkaa.
Meiltä huopakatot edullisesti,nopeasti,ammattitaidolla mökkeihin,ok-taloihin,rivitaloihin jne.
Yli 20v.kokemus,takuutyö.
Eteläinen Suomi.
Soita ja kysy lisää 0500-743067/Timo Mäkinen
3529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei taida kotitalousvähennys toimia?

Äänestä
  • Kotitalousvähennys??Se koskee VAIN työn osuutta...Kateemateriaali on se mikä maksaa...ei työ...
    terv.

    Äänestä

Kunnostatteko vanhoja huopakattoja sillä pikilevitteellä ja paljonko se maksaa/m2?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kattotyöt kirjoitti:

Kevät ja kesä tulee,kodin ja kesämökkien kunnostukset alkaa.
Meiltä huopakatot edullisesti,nopeasti,ammattitaidolla mökkeihin,ok-taloihin,rivitaloihin jne.
Yli 20v.kokemus,takuutyö.
Eteläinen Suomi.
Soita ja kysy lisää 0500-743067/Timo Mäkinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu