Onko mahdollisesti narsismia?

Vanhalakka

Exäni haukkui minua tyhmäksi, ulkonäöstäni sanoi vain negatiivisia asioita, huoritteli yms.. Väitti minun pettäneen häntä, kun sain hänet kiinni rysän päältä esiintymästä sinkkuna internetin chattipalstoilla. Hän käytti alkoholia ainakin 3 pvänä viikossa. Hän kävi yöllä töissä ja saattoi töiden jälkeen ottaa oluen, keskellä viiikkoa aamulla. Hän oli ylisiisti, missään ei saanut olla pienintäkään tahraa.. Kuvitteli itsestänsä käsittämättömiä ja väitti olevansa tiedemies-ainesta, on paperipuolen insinööri.

3

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se jeessus

      Kaljanjuontia harrastaa aika monikin työn jälkeen.. tässä tapauksessa se oli aamu. Väliäkö sillä, jos ei kerta humalanhakuista ollut? Itsekkin kittaisin ykköskaljaa, jos se oikeasti olisi halvempaa kuin keskikalja, koska pidän tiettyjen olueiden mausta vaan. Onhan insinörtitkin tiedemiehiä periaatteessa, mutta tekniikan osalta, joten ei hän väärässäkään ollut. Kun sä et sitä samaa ole, niin kenties se piti sua tyhmänä.. muihin osasiin en ota osaa, enkä arpaa. Koska ei voi tehdä johtopäätöksiä yksipuolisella asiasisällöllä.

    • lottamari_1

      No, tuo jos joku on valmis tapaus, ei epäilystäkään. Kaikki huonot ominaisuudet yhdessä miehessä, pakko sen on olla narsisti.

      • Vanhalakka

        Hänen piti käydä 3 kauppaakin läpi, kun ei löytynyt heti oikeanlaisia ranskanperunoita.. välillä oli myös väkivaltainenkin..


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      181
      1248
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      867
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      803
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      47
      654
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      235
      569
    7. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      569
    8. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      305
      566
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      51
      539
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      520
    Aihe