ajoin karvat pois

kikikiikk

Nyt kun naisilla on villitys ajaa häpykarvat pois niin minäkin ajoin. Nyt on sitten posliinimuna ja naiset varmaan pitää nyt musta, vai pitääkö??

11

1923

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • frangrobba

      ei pidä,ei naiset tykkää karvattomista tuppikulleista

    • klklklklklklk

      Eikä miehet pidä karvattomista tytteleistä.

      • aniinna9

        ei, ei mee , ei tykkää


    • Jäppe

      Pidän partaa, joskus laiskuuttani olen antanut sen kasvaa liian pitkäksi , pääni mittasuhteisiin nähden . Emäntä komenteli lyhentelemään kuontaloa. "Nyt näytät paljon nuoremmalta" Siitä innostuneena vetelin vessassa kotiparturilaitteella munakarvoituksen niin lyhyeksi kuin pystyin - haavoja tuli kivespusseihin useampia. Illalla, nukkumaan mennessämme, esittelin vaivihkaa alapäätäni. Kuului:" Mitä ihmettä sä oot menny tekemään? - " Pitäähän tään päänkin näyttää nuoremmalta! " ( harmaata kun esiintyi kaikilla karva-alueilla ) Naureskellen antautui kodinhoitaja silläkertaa. Sitten, kun sänki oli mun mielestä kiihottavan mittainen, Pirkitta ei tykännytkään, kuulemma pistelee. Peiton allakin oli siinnä ja siinnä, meinasin jäädä ilman.


      Pöheikkö, sänki vai posliini - en vieläkään tiedä? Entä te muut Puskajussit?

    • Madame B.

      Mä olen ajanut itseltäni karvat ja pidän myös siitä, että mieheltä on karvat ajeltu.

    • vgfsrdfgjh

      todellakin on parempi ilman karvoja! ;)

    • opportunisti3

      En todellakaan aja karvoja, päitä voi vähän lyhentää mutta ei mitään sentin karvaa, kyllä se luonnollisuus on joka herättää ne halu vaisot, oikein säälittää katrsoa kun useat teinit ja varsinkin iäkkäämmät ihmiset ajelee karvansa ja näyttelee, on ne vaan rumia karvattomina, en minä syö jauhelihaakaan ilman mausteita mitkä peittää sen lihan maun.

      • olen ollut posliini jo vuosia ja on tarkoitus päästä alapään karvoista kokonaan eroon


    • Liukkaus,.

      Toinen tykkää ja toinen ei....

      Ajellut karvat kullin ympäriltä antavat vaikutelman isommasta.
      Ajellut karvat pimpistä antavat tyttömäisemmän olon. Myös liukkaus on intensiivisempää. ( näin naisen näkökulmasta)

    • en keksi

      kyllä tykkää

      • ojnnbhs

        musta todellakin parempi ilman karvoja ! ;D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      76
      5844
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      274
      5130
    3. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      45
      3254
    4. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      105
      2673
    5. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      8
      2552
    6. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      4
      1625
    7. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      15
      1575
    8. Vihervassarit

      Vihervassarit sitä, vihervassarit tätä. Minulla on paha mt-ongelma. Se tuli lobotomian jälkioireina. Vihervassarit tät
      Maailman menoa
      29
      1428
    9. Sinä olet minun forEver

      Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,
      Ikävä
      21
      1360
    10. Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan

      Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei
      Ikävä
      130
      925
    Aihe