ajoin karvat pois

kikikiikk

Nyt kun naisilla on villitys ajaa häpykarvat pois niin minäkin ajoin. Nyt on sitten posliinimuna ja naiset varmaan pitää nyt musta, vai pitääkö??

11

1902

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • frangrobba

      ei pidä,ei naiset tykkää karvattomista tuppikulleista

    • klklklklklklk

      Eikä miehet pidä karvattomista tytteleistä.

      • aniinna9

        ei, ei mee , ei tykkää


    • Jäppe

      Pidän partaa, joskus laiskuuttani olen antanut sen kasvaa liian pitkäksi , pääni mittasuhteisiin nähden . Emäntä komenteli lyhentelemään kuontaloa. "Nyt näytät paljon nuoremmalta" Siitä innostuneena vetelin vessassa kotiparturilaitteella munakarvoituksen niin lyhyeksi kuin pystyin - haavoja tuli kivespusseihin useampia. Illalla, nukkumaan mennessämme, esittelin vaivihkaa alapäätäni. Kuului:" Mitä ihmettä sä oot menny tekemään? - " Pitäähän tään päänkin näyttää nuoremmalta! " ( harmaata kun esiintyi kaikilla karva-alueilla ) Naureskellen antautui kodinhoitaja silläkertaa. Sitten, kun sänki oli mun mielestä kiihottavan mittainen, Pirkitta ei tykännytkään, kuulemma pistelee. Peiton allakin oli siinnä ja siinnä, meinasin jäädä ilman.


      Pöheikkö, sänki vai posliini - en vieläkään tiedä? Entä te muut Puskajussit?

    • Madame B.

      Mä olen ajanut itseltäni karvat ja pidän myös siitä, että mieheltä on karvat ajeltu.

    • vgfsrdfgjh

      todellakin on parempi ilman karvoja! ;)

    • opportunisti3

      En todellakaan aja karvoja, päitä voi vähän lyhentää mutta ei mitään sentin karvaa, kyllä se luonnollisuus on joka herättää ne halu vaisot, oikein säälittää katrsoa kun useat teinit ja varsinkin iäkkäämmät ihmiset ajelee karvansa ja näyttelee, on ne vaan rumia karvattomina, en minä syö jauhelihaakaan ilman mausteita mitkä peittää sen lihan maun.

      • olen ollut posliini jo vuosia ja on tarkoitus päästä alapään karvoista kokonaan eroon


    • Liukkaus,.

      Toinen tykkää ja toinen ei....

      Ajellut karvat kullin ympäriltä antavat vaikutelman isommasta.
      Ajellut karvat pimpistä antavat tyttömäisemmän olon. Myös liukkaus on intensiivisempää. ( näin naisen näkökulmasta)

    • en keksi

      kyllä tykkää

      • ojnnbhs

        musta todellakin parempi ilman karvoja ! ;D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      29
      2875
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      117
      1170
    3. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      941
    4. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      6
      907
    5. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      66
      895
    6. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      867
    7. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      65
      824
    8. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      37
      820
    9. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      143
      770
    10. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      75
      754
    Aihe