Rakastan mutta

Tunteeni pakastan...Mikäli tarvitsee niin tehdä,vaikka ei se helppoa ole mutta kai se on molempien takia parasta...
Olinko hölmö kun uskoin Rakkauteen?
5546
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

naiselle / miehelle?

Äänestä
  • rakkauteen voi uskoa, ja rakkautta on, se pitää vain elää silloin kun se on saatavilla.

    Äänestä

Ei ole hölmöä uskoa rakkauteen, vaikka se kipeää tekeekin..

Äänestä
  • Rakkaus on joskus pakko sietää kun tunteesta ei pääse eroon, koska pitäisi..

    Äänestä

  • what is love kirjoitti:

    Rakkaus on joskus pakko sietää kun tunteesta ei pääse eroon, koska pitäisi..

    Joo,laita se pakkaseen,voi tarvittaessa sit sulattaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näinkötämämeni.... kirjoitti:

Tunteeni pakastan...Mikäli tarvitsee niin tehdä,vaikka ei se helppoa ole mutta kai se on molempien takia parasta...
Olinko hölmö kun uskoin Rakkauteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu