Missä kaikki virukset ???

Onko ne loppunu?
Ei näy ei kuulu?
Tälläkin palstalla tuntuvat loppuneen!
2357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oli minulle tuntemattomalta lähetettyssä mailissa ollut virus, jonka mbnetin suodatin oli poistanut. Notta kyllä niitä on liikkeellä.

Äänestä

Kaikki virustukset on vissin sitten mun koneella.
Paljon niitä kyllä on.
No niin, täytyy lopetella ja jatkaa virustorjuntaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rokko kirjoitti:

Onko ne loppunu?
Ei näy ei kuulu?
Tälläkin palstalla tuntuvat loppuneen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu