Minä haluaisin mennä selaisiin alastonkuviin, joissa poltetaan
kannabista. Haluaisin peittää häpyni kanbiksenlehdellä ja imeä bongia.
kannabista. Haluaisin peittää häpyni kanbiksenlehdellä ja imeä bongia.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Toi on ihan tyypillistä kannabiksen käytön aikaansaamaa halua manifestoitua. Tosin maa on vapaa, joten tämäkin on valitettavasti mahdollista. Kuitenkin kehottaisin keskustelemaan asiasta ensiksi vaikka jonkun aikuisen kanssa, jos voisitte yhdessä löytää toisenlaisen ratkaisun niihin asioihin ja ongelmiin, joita esitit viestissäsi?
mun täytyi varmaan harkita asiaa. Voisitko sinä olla se aikuinen joka opettaisi minulle asiasta lisää?
Minulla on kotiintuloaika klo 21.00, mutta huomenna ehkä saan olla vähän pidempään, jos imuroin huoneeni ja onhan sentään huomenna 35-vuotis synttärini.
Ei muutakuin onne!
Hassu yhteensattuma.
Minä haluaisin valokuvata sellaisia alastonkuvia, joissa täysi-ikäinen nainen polttaa kannabista, peittää häpynsä kannabiksenlehdellä ja imee... bongia.
polttaaa kannabista ja imeä bongia y h t ä a i k a a?
mä keksin montaki tapaa
Eikö sulla koskaan oo ollu oma spliffi handussa ku kiertävä bongi on osunu sun kohdalle?
...amatööri.