mahtavat megabileet

Jos sinulla on kotona mahtavat megabileet, tai kaverin luona, imuroi hieno Velderadon (mun bändi) biisi Tel Aviv ilmaiseksi netistä. Sopii tunnelmalliseen hetkeen, esim. halimiseen tanssilattialla.
tsekkaa ja imuroi, soita kavereillekin
http://www.velderado.com
2463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olipas paska ääninen laulaja. Ja rumakin vielä, en kuunnellut edes puolta minuuttia kyllästymättä.

Äänestä

Soittajat eivät pysy tahdissa, laulajalla ei tunnu olevan minkäännäköistä juonta laulamiseen, vetää aivan väärään tahtiin. Biisiä ei paranna laulajan paska ääni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


janne kirjoitti:

Jos sinulla on kotona mahtavat megabileet, tai kaverin luona, imuroi hieno Velderadon (mun bändi) biisi Tel Aviv ilmaiseksi netistä. Sopii tunnelmalliseen hetkeen, esim. halimiseen tanssilattialla.
tsekkaa ja imuroi, soita kavereillekin
http://www.velderado.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu