Miehelle: Joko sä sait ne...

..lumityöt tehtyä Tuliko edes kuuma? ;)
5422
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Een vielä, tää päivä meni laiskotellessa, huomenna on muita hommia, lauantaina pääsee sitten lumia luomaan. Neiti ihastunut neiti johon myöskin olen ihastunut voisi vaikka eksyä paikalle, niin sit rupeaisi viimeistään kuumottamaan ;)

Äänestä
  • laiskottele sä vaan.

    Äänestä

Tekisin enemmänkin mutta kun ei ole auraa, se kun on lukkojen takana...:)

Äänestä

Sain tehtyä
likomärkänä valkoisesta
lisää vain lupailet ihastuneena
lunta lunta valkoista
sinua

Äänestä

Huomenna lienet taas lumitöissä.... :( Voi sua, olisi sulla varmasti muutakin tekemistä. Minä en ole sua edes viihdyttämässä. Maanantaihin siis!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihastunut... :) kirjoitti:

..lumityöt tehtyä Tuliko edes kuuma? ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu